Premiados no X Concurso de Tarxetas de Nadal de La Voz de la Verdad

Na libraría La Voz de la Verdad fíxose entrega o 8 de xaneiro dos galardóns ás mellores tarxetas de Nadal presentadas á décima convocatoria do Concurso de Tarxetas de Nadal. Trala actuación do mago Rafa, e actuando como mestra de cerimonias Vanesa Ferreiro foron entregando os premios o Sr. Bispo, o pintor García Gesto, os directores dos colexios Franciscanos de Lugo e Martagona de Melide.

Categoría Infantil:

1º premio  Nadia Tomé Besteiro (Colexio Divia Pastora – Salesianos)

2º premio Nicolás Varela Mosquera (Colexio Divina Pastora – Salesianos)

2º premio Nalaya Vázquez Valladares (Colexio Divina Pastora – Salesianos)

3º premio Antía Suárez Quinoy (CEIP Martagona – Melide)

3º premio Candela González Quiroga (CPR Nosa Sra. da Asunción – Sarria)

 

Diplomas:

  • Claudia Álvarez Velasco (Colexio Divina Pastora – Salesianos)
  • Antía Potente Gómez (Colexio Divina Pastora – Salesianos)
  • Inés Rodríguez Arza (Colexio Divina Pastora – Salesianos)
  • Antonio Álvarez Pérez CPR Nosa Sra. da Asunción – Sarria)
  • Xavier Rey Rodríguez (Colexio Divina Pastora – Salesianos)
  • Ana Viedma González (CPR Nosa Sra. da Asunción – Sarria)

 

Categoría 1º Ciclo de Primaria (1º-3º)

1º premio Carla Rodríguez García (CEIP Illa verde – Lugo)

2º premio Xosé Alfonso García  Almonte (CPR Nosa Sra. da Asunción – Sarria)

Diplomas:

  • Iria Caeiro Mariño – (Franciscanos)
  • César Díaz López – (N.S. Asunción de Sarria)
  • Raúl López Fernández – (CEIP Martagona de Melide)
  • Xoel Rodriguez Varela – (Illa Verde)
  • Leo García García – (CEIP Martagona de Melide)
  • Juliette Pardo Romero – (CEIP San Xoán de Becerreá)
  • Alejandra Cabado Álvez – (Franciscanos) 

Categoría 2º ciclo de primaria (4º-6º)

1º premio Alán Jiménez Iglesias  (Franciscanos de Lugo)

2º premio Ainara Patricia Maceiras López (CEIP Albeiros)

Diplomas:

  • Abril Quiñoá – (CEIP Casas Lugo)
  • Isabel Liñares Vila – (Franciscanos Lugo)
  • Sabela Recamán Meilán – (CEIP Rosalía de Castro)
  • Noa López Rosón – (San Xoán de Becerreá)
  • Patricia López González – (CEIP Casás)

Categoría ESO

1º premio  Magín Abelleira Paz  (Seminario Diocesano de Lugo)

2º premio Érika Doel Vilela  (Colexio Divino Maestro de Lugo)

Diplomas:

  • Marta Cotillo – (Colexio Divino Maestro)
  • Nicolás Núñez Rejas – Colexio Fingoi)
  • Celia Gallego Fernández – (Franciscanos de Lugo)
  • Alberto Manuel Iglesias González – (Colexio Fingoi)
  • María Jover Fernández – (Franciscanos de Lugo)
  • Aigor Bouza Adria – (Seminario Diocesano de Lugo)

Premio Especial do Xurado

Galir Macía López  – (Franciscanos de Lugo), foto inferior

A %d blogueros les gusta esto: